A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Imprezy
dodano: 21-01-2008 11:29  Dodał:
Znów błysnęło medalami

W sejneńskiej sekcji judo znów błysnęło medalami. W sobotę 12-go stycznia w Szkole Podstawowej nr 7 w Suwałkach odbyły się IV Międzyszkolne Zawody Judo. Organizator Wojciech Wawrzyn – nauczyciel wychowania fizycznego w tej szkole i od 7 lat trener judo, zaprosił do udziału w zawodach także judoków z Sejn, wraz z trenerem Zdzisławem Zaborowskim.


W zawodach zmierzyli się uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów, młodzież ze szkół średnich oraz kilku starszych zawodników ze Studium Medycznego w Suwałkach (w odpowiednich kategoriach wagowych). Zawody sędziowali Wojciech Wawrzyn i Zdzisław Zaborowski. Walki trwały dośc długo, bo około 2,5 godzin, ale wysiłek został uhonorowany.

Do Sejn z medalami na piersiach i uśmiechem szczęścia wrócili:
KAROLINA JODZIS (kat. do 50 kg) - II miejsce (srebro)
ADAM ANUSZKIEWICZ (kat. do 73 kg)- I miejsce (złoto)
ADAM WALIO(kat. do 78 kg) - II miejsce (srebro)
WOJCIECH POLENS (kat. do 78 kg) - III miejsce (brąz)
MARCIN KOTNAROWSKI - IV miejsce
PIOTR MYSZCZYŃSKI - IV miejsce


Gratulujemy medalistom oraz trenerowi Z. Zaborowskiemu i życzymy dalszych sukcesów, a także profesjonalnego miejsca do ćwiczeń, mat pozwalających na intensywny trening, bez obaw o kontuzję.
Spotkanie na zawodach z innymi zawodnikami trenującymi judo to bardzo ważny czas. Okazja do sprawdzenia swoich sił i wykorzystania nabytych na treningach umiejętności. Czekamy na kolejne sukcesy judoków z Sejn. (Magdalena Bachan)