A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Imprezy
dodano: 21-01-2008 10:51  Dodał:
O Puchar Dyrektora ZSO Sejny

11-go stycznia 2008r. został rozegrany w ZSO w Sejnach turniej siatkarski dziewcząt, w ramach cyklicznych rozgrywek, mających promować piłkę siatkową na terenie szkół sejneńskich. Pierwsze miejsce wywalczyły siatkarki z Gimnazjum nr 1 w Sejnach.

W zawodach uczestniczyły cztery zespoły reprezentujące miejscowe szkoły, w tym nasze siatkarki jako gospodynie turnieju. Poziom sportowy meczów był zróżnicowany, co wynikało z wieku siatkarek i ich stażu treningowego, jednak postęp jaki poczyniły dziewczęta ze wszystkich szkół jest godny pochwały. Emocji nie brakowało, szczególnie w meczach pomiędzy SP Sejny a ZST-R Sejny i meczu finałowym w którym nasze siatkarki po zaciętej walce uległy dziewczętom z Gimnazjum Nr 1 w Sejnach, które zdobyły Puchar Dyrektora ZSO SEJNY. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodycze.
Przedstawiamy wyniki gier i końcową kolejność:

ZSO SEJNY- ZST-R SEJNY 2:0
GIM 1 SEJNY- SP SEJNY 2:0
ZST-R SEJNY- SP SEJNY 2: 1
ZSO SEJNY- SP SEJNY 2:0
GIM 1 SEJNY- ZST-R SEJNY 2:0
ZSO SEJNY- GIM 1 SEJNY 0:2

1.GIMNAZJUM 1 SEJNY (T.Krywanis)
2.ZSO SEJNY (K.Sikorski)
3.ZST-R SEJNY (J.Moroz)
4.SP SEJNY (K.Jotejko)


Nasze dziewczęta (z ZSO w Sejnach) wystąpiły w składzie: A.Borowska, J.Sawicka, P.Sychowska, M.Żylińska, A.Nicewicz, A.Mazur, J.Krajewska, J Luto. Mecze sędziowali: P.Kukolski i K.Małkiński.

Dziękujemy wszystkim opiekunom drużyn, siatkarkom i kibicom za stworzenie udanego widowiska sportowego, a Dyrekcji ZSO za współorganizację turnieju.

UKS LO SEJNY

Załączone zdjęcia:

O Puchar Dyrektora ZSO Sejny O Puchar Dyrektora ZSO Sejny O Puchar Dyrektora ZSO Sejny
O Puchar Dyrektora ZSO Sejny O Puchar Dyrektora ZSO Sejny