A A A
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP
BIP
Ogólne    Informacje urzędowe    Przetargi    Imprezy    Sport    Wszystkie
Kategoria: Imprezy
dodano: 13-01-2008 10:39  Dodał:
XVI Finał WOŚP

Dziś na ulicach Sejn i okolicznych miejscowości 40 wolontariuszy zbiera pieniądze w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja w Sejnach organizowana jest już od kilkunastu lat.

Kwesta na ulicach będzie trwała do godziny 14, ale chętni mogą osobiście przekazywać datki później również w Ośrodku Kultury w Sejnach. - Największa suma, jaką udało nam się uzbierać na przełomie tych lat, to ponad pięć tysięcy złotych – mówi Dariusz Tomczyk, po raz kolejny organizujący finał WOŚP w Sejnach. - W akcji pomagają nam również sejneńscy policjanci, strażacy i straż graniczna.


O 14.30 rozpocznie się w sali widowiskowej OK program artystyczny. Wystąpią m.in. przedszkolaki, PIC, Kaman, zespół Grzegorza Kucharzewskiego, Baz Blues Grupa. (szczegóły: http://www.um.sejny.pl/articles/view/165,). O 17.00 zapraszamy wszystkich na orkiestrową licytację – słoików miodu, zdjęć i gadżetów WOŚP.


Celem XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi, m.in. na wsparcie zaawansowanej diagnostyki i leczenia wad słuchu u noworodków i małych dzieci, wsparcie oddziałów zajmujących się ratowaniem życia dzieci z poważnymi schorzeniami laryngologicznymi, wsparcie oddziałów zajmujących się leczeniem dzieci ze schorzeniami onkologicznymi w obrębie głowy i szyi.

Załączone zdjęcia:

XVI Finał WOPŚP XVI Finał WOPŚP XVI Finał WOPŚP